Bunge Manitoba Men's North Regional Qualifiers
Curling Scores
Bunge Manitoba Men's North Regional Qualifiers
Dec 6 - 7, 2025
|
| Draw Dec 6 - 8:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Grant Casey Thompson, MB |
![]() |
0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | ||||
| Butch Mouck Thompson, MB |
1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | X | 8 | |||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Grant Casey
| Games: | 2 |
| Record: | 0W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.00 |
| PA/G: | 11.25 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Butch Mouck
| Games: | 5 |
| Record: | 4W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.30 |
| PA/G: | 5.81 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.44 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Grant Casey
Butch Mouck
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













