Challenge Double Mixte Boucherville
Curling Scores
Challenge Double Mixte Boucherville
Dec 5 - 7, 2025
|
| Draw Dec 6 - 7:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Gaidule/Buncis Riga, LAT |
![]() |
0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 3 | ||
| Ratte/Ratte Boucherville, QC |
1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | X | 8 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Gaidule/Buncis
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.93 |
| PA/G: | 6.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Ratte/Ratte
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.43 |
| PA/G: | 6.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Gaidule/Buncis
| Games: | 39 |
| Record: | 20W - 19L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.61 |
| PA/G: | 8.01 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Ratte/Ratte
| Games: | 14 |
| Record: | 8W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.12 |
| PA/G: | 8.04 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.40 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.40 |
Scoring Records - Season
Gaidule/Buncis
Ratte/Ratte
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Sat, Dec 6 -- 7:30pm ET | |||
| Gira/Begi | 7 | Final | |
| Marc/Char | 3 | (7) | |
| Woo/Wenz | 10 | Final | |
| Fell/Lano | 12 | (8) | |
| Gaid/Bunc | 3 | Final | |
| Ratt/Ratt | 8 | (7) | |
| Gira/Begi | 7 | Final | |
| Marc/Char | 3 | (7) | |
| Woo/Wenz | 10 | Final | |
| Fell/Lano | 12 | (8) | |
| Gaid/Bunc | 3 | Final | |
| Ratt/Ratt | 8 | (7) |
| Gira/Begi | 7 | Final | |
| Marc/Char | 3 | (7) | |
| Woo/Wenz | 10 | Final | |
| Fell/Lano | 12 | (8) | |
| Gaid/Bunc | 3 | Final | |
| Ratt/Ratt | 8 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












