Lacombe U18 Men
Curling Scores
Lacombe U18 Men
Nov 28 - 30, 2025
|
| Draw Nov 30 - 2:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Nathan Muzyka Edmonton, AB |
![]() |
3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | X | 8 | |||
| Reid Klimec Red Deer, AB |
0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | X | 3 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Nathan Muzyka
| Games: | 6 |
| Record: | 4W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.09 |
| PA/G: | 5.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.56 |
Reid Klimec
| Games: | 6 |
| Record: | 2W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.75 |
| PA/G: | 9.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Nathan Muzyka
Reid Klimec
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: CF -- Sun, Nov 30 -- 12:30pm MT | |||
| Miller | 5 | Final | |
| Myker | 4 | (EE) | |
| Muzyka | 8 | Final | |
| Klimec | 3 | (6) | |
| Stockdale | 7 | Final | |
| Weinkauf | 3 | (6) | |
| Miller | 5 | Final | |
| Myker | 4 | (EE) | |
| Muzyka | 8 | Final | |
| Klimec | 3 | (6) | |
| Stockdale | 7 | Final | |
| Weinkauf | 3 | (6) |
| Miller | 5 | Final | |
| Myker | 4 | (EE) | |
| Muzyka | 8 | Final | |
| Klimec | 3 | (6) | |
| Stockdale | 7 | Final | |
| Weinkauf | 3 | (6) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












