Lacombe U18 Men
Curling Scores
Lacombe U18 Men
Nov 28 - 30, 2025
|
| Draw Nov 28 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ryan Stockdale Sherwood Park, AB |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | |||
| Ryker Miller Medicine Hat, AB |
1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ryan Stockdale
| Games: | 6 |
| Record: | 2W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.38 |
| PA/G: | 7.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Ryker Miller
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.98 |
| PA/G: | 4.63 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.11 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Ryan Stockdale
Ryker Miller
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











