MHCC U18 Cash Spiel Presented By RME New Holland
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
MHCC U18 Cash Spiel Presented By RME New Holland
Nov 21 - 23, 2025
|
| Draw Nov 22 - 12:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Grace Loudon Estevan, SK |
1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | X | 10 | |||
| Callie Padget Okotoks, AB |
![]() |
0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 3 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Grace Loudon
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.71 |
| PA/G: | 5.36 |
| Hammer Efficiency: | 0.55 |
| Steal Defense: | 0.14 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Callie Padget
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.25 |
| PA/G: | 8.13 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Season Statistics
Callie Padget
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.00 |
| PA/G: | 12.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.18 |
| Steal Defense: | 0.54 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Scoring Records - Season
Grace Loudon
Callie Padget
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Site Menu:
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











