COMCO Cash Spiel
Curling Scores
COMCO Cash Spiel
Nov 14 - 16, 2025
|
| Draw Nov 14 - 9:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jeff Brown North Bay, NO |
![]() |
1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | X | 9 | ||
| Aaron Carlson Minneapolis, MN |
0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 4 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jeff Brown
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.50 |
| PA/G: | 6.67 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Aaron Carlson
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.29 |
| PA/G: | 16.47 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Jeff Brown
| Games: | 10 |
| Record: | 5W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.71 |
| PA/G: | 6.24 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.26 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Aaron Carlson
| Games: | 16 |
| Record: | 3W - 13L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.40 |
| PA/G: | 12.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Scoring Records - Season
Jeff Brown
Aaron Carlson
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














