Co-op Tour Challenge
Curling Scores
Co-op Tour Challenge
Oct 14 - 19, 2025
|
| Draw Oct 15 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Eunjung Kim Gangneung, KOR |
0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 5 | |||
| Isabella Wrana Sundbyberg, SWE |
![]() |
3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 8 | ||
Event Statistics
Eunjung Kim
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 6.45 |
| PA/G: | 9.35 |
| Hammer Efficiency: | 0.25 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
Isabella Wrana
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 7.61 |
| PA/G: | 7.39 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Season Statistics
Eunjung Kim
| Games: | 42 |
| Record: | 22W - 20L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 7.21 |
| PA/G: | 7.21 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Isabella Wrana
| Games: | 68 |
| Record: | 37W - 31L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 4L |
| PF/G: | 7.82 |
| PA/G: | 6.39 |
| Hammer Efficiency: | 0.39 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.54 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Scoring Records - Season
Eunjung Kim
Isabella Wrana
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















