Prague Ladies International
Curling Scores
Prague Ladies International
Sep 26 - 28, 2025
|
| Draw Sep 27 - 2:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ema Polivkova Prague, CZE |
2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 | |||
| Gabriela Kajanova Prague, CZE |
![]() |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 8 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ema Polivkova
| Games: | 5 |
| Record: | 1W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.57 |
| PA/G: | 11.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.21 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Gabriela Kajanova
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.20 |
| PA/G: | 14.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.19 |
| Steal Defense: | 0.63 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
Season Statistics
Ema Polivkova
| Games: | 10 |
| Record: | 3W - 7L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.40 |
| PA/G: | 9.87 |
| Hammer Efficiency: | 0.21 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.45 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Gabriela Kajanova
| Games: | 13 |
| Record: | 5W - 8L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.27 |
| PA/G: | 9.61 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.51 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Scoring Records - Season
Ema Polivkova
Gabriela Kajanova
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 6 -- Sat, Sep 27 -- 8:00am CET | |||
| Polivkova | 7 | Final | |
| Kajanova | 8 | (8) | |
| Yildiz | 7 | Final | |
| Mariani | 4 | (7) | |
| Schwaller | 6 | Final | |
| Synackova | 4 | (8) | |
| Polivkova | 7 | Final | |
| Kajanova | 8 | (8) | |
| Yildiz | 7 | Final | |
| Mariani | 4 | (7) | |
| Schwaller | 6 | Final | |
| Synackova | 4 | (8) |
| Polivkova | 7 | Final | |
| Kajanova | 8 | (8) | |
| Yildiz | 7 | Final | |
| Mariani | 4 | (7) | |
| Schwaller | 6 | Final | |
| Synackova | 4 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












