Hack2House Beaumont U18 Mens Spiel
Curling Scores
Hack2House Beaumont U18 Mens Spiel
Sep 26 - 28, 2025
|
| Draw Sep 28 - 4:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Rory Booth Spiritwood, SK |
![]() |
0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | X | 6 | ||
| Nathan Muzyka Edmonton, AB |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | X | 9 | |||
Event Statistics
Rory Booth
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.67 |
| PA/G: | 8.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.56 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Nathan Muzyka
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.27 |
| PA/G: | 7.73 |
| Hammer Efficiency: | 0.13 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.54 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Rory Booth
Nathan Muzyka
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












