Tournoi Equinoxe Open
Curling Scores
Tournoi Equinoxe Open
Sep 12 - 14, 2025
|
| Draw Sep 13 - 11:15 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Zackary Wise Montreal, MTL |
![]() |
1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | X | 6 | |||
| David Robillard Montrreal, QC |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 1 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Zackary Wise
| Games: | 4 |
| Record: | 4W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.79 |
| PA/G: | 5.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.44 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.63 |
David Robillard
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.21 |
| PA/G: | 5.36 |
| Hammer Efficiency: | 0.23 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.71 |
| Steal Efficiency: | 0.53 |
Season Statistics
Zackary Wise
| Games: | 31 |
| Record: | 16W - 15L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 7.84 |
| PA/G: | 8.19 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Scoring Records - Season
Zackary Wise
David Robillard
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













