5U USA National Qualifier - Mapleton Heather
Curling Scores
5U USA National Qualifier - Mapleton Heather
Feb 7 - 9, 2025
|
| Draw Feb 7 - 9:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Matt Voissem Appleton, WI |
0 | |||||||||||
| Jake Plocher Philadelphia, PA |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Matt Voissem
| Games: | 1 |
| Record: | 1W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 20.00 |
| PA/G: | 5.00 |
| Hammer Efficiency: | 1.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Jake Plocher
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Matt Voissem
Jake Plocher
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











