Summer Series
Curling Scores
Summer Series
Aug 24 - 27, 2023
|
| Draw Aug 26 - 11:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| P.N. Raju Hyderabad, IN |
0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 2 | ||||
| Zackary Wise Montreal , QC |
![]() |
2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | X | 9 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
P.N. Raju
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.23 |
| PA/G: | 11.54 |
| Hammer Efficiency: | 0.14 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.11 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Zackary Wise
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.28 |
| PA/G: | 9.31 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Season Statistics
P.N. Raju
| Games: | 21 |
| Record: | 6W - 15L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.71 |
| PA/G: | 10.38 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.34 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Zackary Wise
| Games: | 36 |
| Record: | 16W - 20L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.53 |
| PA/G: | 7.85 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.49 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Scoring Records - Season
P.N. Raju
Zackary Wise
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















