Leduc Lions U20 Bonspiel
Curling Scores
Leduc Lions U20 Bonspiel
Oct 7 - 9, 2022
|
| Draw Oct 8 - 11:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Brayden Heistad Saskatoon, SK |
0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | X | 9 | |||
| Rogan Snow Edmonton, AB |
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 5 | |||
Event Statistics
Brayden Heistad
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.21 |
| PA/G: | 9.66 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.18 |
Rogan Snow
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.21 |
| PA/G: | 8.28 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Brayden Heistad
Rogan Snow
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











