GOLDLINE Boucherville Mixed Doubles
Curling Scores
GOLDLINE Boucherville Mixed Doubles
Sep 10 - 12, 2021
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ouellet/Rousseau Riviere-du-Loup, QC |
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | X | 4 | |||
| Billo/Trahan Trois-Rivières, QC |
1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | X | 7 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ouellet/Rousseau
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.96 |
| PA/G: | 13.48 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.58 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.45 |
Billo/Trahan
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.78 |
| PA/G: | 13.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Ouellet/Rousseau
Billo/Trahan
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











