2020 USCA Junior Qualifier #3
Curling Scores
2020 USCA Junior Qualifier #3
Dec 13 - 15, 2019
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Tyler Harvey
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.09 |
| PA/G: | 8.64 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.14 |
| Steal Efficiency: | 0.09 |
Max Grabowski
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.24 |
| PA/G: | 9.52 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.30 |
| Force Efficiency: | 0.14 |
| Steal Efficiency: | 0.18 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Tyler Harvey
Max Grabowski
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











