ISS Mixed Doubles Lodz
Curling Scores
ISS Mixed Doubles Lodz
Oct 31 - Nov 3, 2019
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| McCleary/McCleary Stirling, SCO |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | ||
| Szekeres/Nagy , HUN |
1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 8 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
McCleary/McCleary
| Games: | 8 |
| Record: | 4W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.15 |
| PA/G: | 7.80 |
| Hammer Efficiency: | 0.34 |
| Steal Defense: | 0.48 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Szekeres/Nagy
| Games: | 7 |
| Record: | 6W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.58 |
| PA/G: | 5.77 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.57 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
McCleary/McCleary
Szekeres/Nagy
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















