Cora Breakfast & Lunch Grande Prairie Cash Spiel
Curling Scores
Cora Breakfast & Lunch Grande Prairie Cash Spiel
Oct 11 - 13, 2019
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Delia DeJong
| Games: | 7 |
| Record: | 6W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 3W - 1L |
| PF/G: | 26.00 |
| PA/G: | 13.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.75 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Colin Griffith
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 3L |
| PF/G: | 2.50 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 1.00 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Delia DeJong
Colin Griffith
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















