Ontario Tankard - Zone 4
Curling Scores
Ontario Tankard - Zone 4
Dec 18 - 20, 2015
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Matt Mills Kingston, ON |
0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 7 | |||
| Dave Collyer Belleville, ON |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | X | 10 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Matt Mills
| Games: | 2 |
| Record: | 0W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.56 |
| PA/G: | 10.56 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Dave Collyer
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.46 |
| PA/G: | 6.92 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.14 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Matt Mills
Dave Collyer
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Team | Pick'em | |
| Matt Mills | ||
| Dave Collyer | ||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













