Barrie Cash Spiel
Curling Scores
Barrie Cash Spiel
Oct 16 - 18, 2009
|
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Gregg Truscott
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.75 |
| PA/G: | 13.33 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.45 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Pat Ferris
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 3L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 7.65 |
| PA/G: | 8.24 |
| Hammer Efficiency: | 0.57 |
| Steal Defense: | 0.07 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Gregg Truscott
Pat Ferris
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















