Curling Scores
COMCO Cash Spiel
Nov 17 - 20, 2011
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Denis Belanger Toronto, ON |
0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | X | X | 6 | |||
| Andrew Thompson Stroud, ON |
![]() |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 1 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Denis Belanger
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.06 |
| PA/G: | 7.74 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Andrew Thompson
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 1L |
| PF/G: | 4.55 |
| PA/G: | 5.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.83 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Denis Belanger
Andrew Thompson
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















