Curling Scores
Challenge Casino Lac Leamy
Oct 21 - 23, 2011
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | EE | EE | EE | EE | EE | EE | EE | Score | ||
| Jenn Hanna Ottawa, ON |
2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | X | 6 | |||
| Julie Hamel , PQ |
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 1 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jenn Hanna
| Games: | 5 |
| Record: | 5W - 0L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 9.71 |
| PA/G: | 4.12 |
| Hammer Efficiency: | 0.53 |
| Steal Defense: | 0.06 |
| Force Efficiency: | 0.78 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Julie Hamel
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.52 |
| PA/G: | 6.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.14 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.33 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jenn Hanna
Julie Hamel
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















