Curling Scores
Nuway Crushing Ltd. Cash Spiel
Nov 16 - 19, 2006
|
| Draw Dec 31 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Leland Rich Fairbanks, AK |
0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 3 | ||||
| Paul Hunter Whitehorse, YK |
![]() |
1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | X | 9 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Leland Rich
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 1L |
| One-Point Games: | 3W - 1L |
| PF/G: | 7.50 |
| PA/G: | 7.06 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.16 |
Paul Hunter
Season Statistics
Scoring Records - Season
Leland Rich
Paul Hunter
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













