Nishinihon Playdown
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nishinihon Playdown
Nov 2 - 3, 2025
|
| Draw Nov 2 - 3:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | EE | Score | ||
| Hiromitsu Fujinaka , JPN |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | ||
| Toshikazu Arima , JPN |
0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Hiromitsu Fujinaka
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.11 |
| PA/G: | 7.22 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.55 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Toshikazu Arima
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.29 |
| PA/G: | 9.41 |
| Hammer Efficiency: | 0.20 |
| Steal Defense: | 0.80 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.42 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Hiromitsu Fujinaka
Toshikazu Arima
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 5 -- Sun, Nov 2 -- 3:30am ET | |||
| Kato | 3 | Final | |
| Sasaki | 2 | (EE) | |
| Fujinaka | 7 | Final | |
| Arima | 4 | (EE) | |
| Yoshioka | 5 | Final | |
| Okamoto | 3 | (EE) | |
| Suzuki | 7 | Final | |
| Fukuoka | 5 | (6) | |
| Kato | 3 | Final | |
| Sasaki | 2 | (EE) | |
| Fujinaka | 7 | Final | |
| Arima | 4 | (EE) | |
| Yoshioka | 5 | Final | |
| Okamoto | 3 | (EE) | |
| Suzuki | 7 | Final | |
| Fukuoka | 5 | (6) |
| Kato | 3 | Final | |
| Sasaki | 2 | (EE) | |
| Fujinaka | 7 | Final | |
| Arima | 4 | (EE) | |
| Yoshioka | 5 | Final | |
| Okamoto | 3 | (EE) | |
| Suzuki | 7 | Final | |
| Fukuoka | 5 | (6) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












