WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup 2
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
WCT Latvian Mixed Doubles Curling Cup 2
Apr 2 - 5, 2026
|
| Draw Apr 4 - 1:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Kobylianska/Pleskanka Kyiv, UKR |
![]() |
0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | X | 11 | |||
| Li/Yu Hong Kong, HKG |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 2 | ||||
Event Statistics
Kobylianska/Pleskanka
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.14 |
| PA/G: | 11.79 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Li/Yu
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.07 |
| PA/G: | 13.70 |
| Hammer Efficiency: | 0.11 |
| Steal Defense: | 0.68 |
| Force Efficiency: | 0.17 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Kobylianska/Pleskanka
Li/Yu
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 13 -- Sat, Apr 4 -- 8:00am EET | |||
| Koby/Ples | 11 | Final | |
| Li/Yu | 2 | (6) ![]() |
|
| Hruz/Havl | 5 | Final | |
| Kono/Shch | 11 | (7) ![]() |
|
| Koby/Ples | 11 | Final | |
| Li/Yu | 2 | (6) ![]() |
|
| Hruz/Havl | 5 | Final | |
| Kono/Shch | 11 | (7) ![]() |
| Koby/Ples | 11 | Final | |
| Li/Yu | 2 | (6) ![]() |
|
| Hruz/Havl | 5 | Final | |
| Kono/Shch | 11 | (7) ![]() |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












