New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 3 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Manitoba Hayward, S |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | |||||
| Newfoundland / Labrador Locke, C |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ![]() | 2 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Manitoba
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.48 |
| PA/G: | 5.86 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.63 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Newfoundland / Labrador
| Games: | 8 |
| Record: | 6W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.94 |
| PA/G: | 5.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.17 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Season Statistics
Manitoba
| Games: | 19 |
| Record: | 9W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.09 |
| PA/G: | 8.58 |
| Hammer Efficiency: | 0.28 |
| Steal Defense: | 0.39 |
| Force Efficiency: | 0.53 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Scoring Records - Season
Manitoba
Newfoundland / Labrador
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: QF -- Fri, Apr 3 -- 6:00pm ET | |||
| QC (Fortin) | 7 | 6th | |
| NS (Regan) | 1 | ![]() |
|
| MB (Hayward) | 5 | 7th | |
| NL (Locke) | 2 | ||
| QC (Fortin) | 7 | 6th | |
| NS (Regan) | 1 | ![]() |
|
| MB (Hayward) | 5 | 7th | |
| NL (Locke) | 2 |
| QC (Fortin) | 7 | 6th | |
| NS (Regan) | 1 | ![]() |
|
| MB (Hayward) | 5 | 7th | |
| NL (Locke) | 2 |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












