New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Apr 1 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Shaela Hayward Carman, MB |
0 | |||||||||||
| Rhya Baker Temiskaming Shores, NO |
0 | |||||||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Shaela Hayward
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.93 |
| PA/G: | 6.90 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.27 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Rhya Baker
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.71 |
| PA/G: | 11.90 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Shaela Hayward
Rhya Baker
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 14 -- Wed, Apr 1 -- 6:00pm ET | |||
| Androschuk | |||
| St. James | |||
| Galusha | |||
| Regan | |||
| Hayward | |||
| Baker | |||
| Gallant | |||
| Fitzgibbon | |||
| Wilson | |||
| Blades | |||
| Semeniuk | |||
| Bartlett | |||
| Locke | |||
| Fortin | |||
| Dubinsky | |||
| Pugsley | |||
| Androschuk | |||
| St. James | |||
| Galusha | |||
| Regan | |||
| Hayward | |||
| Baker | |||
| Gallant | |||
| Fitzgibbon | |||
| Wilson | |||
| Blades | |||
| Semeniuk | |||
| Bartlett | |||
| Locke | |||
| Fortin | |||
| Dubinsky | |||
| Pugsley |
| Androschuk | |||
| St. James | |||
| Galusha | |||
| Regan | |||
| Hayward | |||
| Baker | |||
| Gallant | |||
| Fitzgibbon | |||
| Wilson | |||
| Blades | |||
| Semeniuk | |||
| Bartlett | |||
| Locke | |||
| Fortin | |||
| Dubinsky | |||
| Pugsley |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











