New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 30 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Hannah Bartlett Victoria, BC |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | X | 2 | ||
| Cassidy Blades Halifax, NS |
1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | X | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Hannah Bartlett
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.81 |
| PA/G: | 10.95 |
| Hammer Efficiency: | 0.17 |
| Steal Defense: | 0.54 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.13 |
Cassidy Blades
| Games: | 2 |
| Record: | 2W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.43 |
| PA/G: | 3.57 |
| Hammer Efficiency: | 0.60 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.56 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Hannah Bartlett
Cassidy Blades
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 6 -- Mon, Mar 30 -- 10:00am ET | |||
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) | |
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) |
| Hayward | 3 | Final | |
| Androschuk | 7 | (7) | |
| Regan | 4 | Final | |
| St. James | 6 | (8) | |
| Baker | 1 | Final | |
| Fitzgibbon | 8 | (6) | |
| Vivier | 13 | Final | |
| Gallant | 3 | (6) | |
| Locke | 9 | Final | |
| Wilson | 3 | (7) | |
| Bartlett | 2 | Final | |
| Blades | 6 | (7) | |
| Fortin | 9 | Final | |
| Pugsley | 2 | (6) | |
| Deschiffart | 8 | Final | |
| Dubinsky | 2 | (6) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












