New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 29 - 2:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Sierra Androschuk Edmonton, AB |
![]() |
3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | X | 8 | ||
| Dominique Vivier Ottawa, ON |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | X | 4 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Sierra Androschuk
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.62 |
| PA/G: | 7.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.36 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Dominique Vivier
| Games: | 3 |
| Record: | 2W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.43 |
| PA/G: | 7.62 |
| Hammer Efficiency: | 0.67 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Sierra Androschuk
Dominique Vivier
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 4 -- Sun, Mar 29 -- 2:00pm ET | |||
| Pugsley | 7 | Final | |
| Bartlett | 5 | (8) | |
| Fortin | 6 | Final | |
| Dubinsky | 1 | (7) | |
| Wilson | 4 | Final | |
| Deschiffart | 6 | (8) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Semeniuk | 6 | (EE) | |
| Fitzgibbon | 8 | Final | |
| Regan | 7 | (EE) | |
| Baker | 5 | Final | |
| Gallant | 7 | (8) | |
| Androschuk | 8 | Final | |
| Vivier | 4 | (7) | |
| Hayward | 8 | Final | |
| Galusha | 2 | (7) | |
| Pugsley | 7 | Final | |
| Bartlett | 5 | (8) | |
| Fortin | 6 | Final | |
| Dubinsky | 1 | (7) | |
| Wilson | 4 | Final | |
| Deschiffart | 6 | (8) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Semeniuk | 6 | (EE) | |
| Fitzgibbon | 8 | Final | |
| Regan | 7 | (EE) | |
| Baker | 5 | Final | |
| Gallant | 7 | (8) | |
| Androschuk | 8 | Final | |
| Vivier | 4 | (7) | |
| Hayward | 8 | Final | |
| Galusha | 2 | (7) |
| Pugsley | 7 | Final | |
| Bartlett | 5 | (8) | |
| Fortin | 6 | Final | |
| Dubinsky | 1 | (7) | |
| Wilson | 4 | Final | |
| Deschiffart | 6 | (8) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Semeniuk | 6 | (EE) | |
| Fitzgibbon | 8 | Final | |
| Regan | 7 | (EE) | |
| Baker | 5 | Final | |
| Gallant | 7 | (8) | |
| Androschuk | 8 | Final | |
| Vivier | 4 | (7) | |
| Hayward | 8 | Final | |
| Galusha | 2 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












