New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 29 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Jacob Curtis Thunder Bay, NO |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||
| Rogan Snow Saskatoon, SK |
0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Jacob Curtis
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.91 |
| PA/G: | 9.09 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.29 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Rogan Snow
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.77 |
| PA/G: | 8.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.27 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Jacob Curtis
Rogan Snow
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 5 -- Sun, Mar 29 -- 6:00pm ET | |||
| Winters | 4 | Final | |
| MacTavish | 8 | (7) | |
| Hiebert | 3 | Final | |
| Atherton | 6 | (7) | |
| Robinson | 5 | Final | |
| Matheson | 6 | (EE) | |
| Boutet | 1 | Final | |
| Hrynew | 9 | (6) | |
| Perry | 8 | Final | |
| Sugden | 4 | (7) | |
| Lockhart | 4 | Final | |
| Hlushak | 5 | (7) | |
| Curtis | 4 | Final | |
| Snow | 5 | (8) | |
| MacDougall | 6 | Final | |
| Bruce | 4 | (7) | |
| Winters | 4 | Final | |
| MacTavish | 8 | (7) | |
| Hiebert | 3 | Final | |
| Atherton | 6 | (7) | |
| Robinson | 5 | Final | |
| Matheson | 6 | (EE) | |
| Boutet | 1 | Final | |
| Hrynew | 9 | (6) | |
| Perry | 8 | Final | |
| Sugden | 4 | (7) | |
| Lockhart | 4 | Final | |
| Hlushak | 5 | (7) | |
| Curtis | 4 | Final | |
| Snow | 5 | (8) | |
| MacDougall | 6 | Final | |
| Bruce | 4 | (7) |
| Winters | 4 | Final | |
| MacTavish | 8 | (7) | |
| Hiebert | 3 | Final | |
| Atherton | 6 | (7) | |
| Robinson | 5 | Final | |
| Matheson | 6 | (EE) | |
| Boutet | 1 | Final | |
| Hrynew | 9 | (6) | |
| Perry | 8 | Final | |
| Sugden | 4 | (7) | |
| Lockhart | 4 | Final | |
| Hlushak | 5 | (7) | |
| Curtis | 4 | Final | |
| Snow | 5 | (8) | |
| MacDougall | 6 | Final | |
| Bruce | 4 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












