New Holland Canadian Under-20 Championship
Curling Scores
New Holland Canadian Under-20 Championship
Mar 28 - Apr 4, 2026
|
| Draw Mar 29 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Riley Winters North Bay, NO |
![]() |
0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | ||
| Nathan Floyd Whitehorse, YK |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Riley Winters
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.84 |
| PA/G: | 6.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Nathan Floyd
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.09 |
| PA/G: | 10.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.14 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Riley Winters
Nathan Floyd
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 3 -- Sun, Mar 29 -- 10:00am ET | |||
| Lockhart | 5 | Final | |
| Snow | 6 | (8) | |
| Curtis | 7 | Final | |
| Bruce | 5 | (7) | |
| Sugden | 1 | Final | |
| MacDougall | 8 | (7) | |
| Perry | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (8) | |
| Matheson | 5 | Final | |
| Hiebert | 6 | (8) | |
| Robinson | 4 | Final | |
| Hrynew | 3 | (8) | |
| MacTavish | 8 | Final | |
| Boutet | 5 | (8) | |
| Winters | 6 | Final | |
| Floyd | 4 | (8) | |
| Lockhart | 5 | Final | |
| Snow | 6 | (8) | |
| Curtis | 7 | Final | |
| Bruce | 5 | (7) | |
| Sugden | 1 | Final | |
| MacDougall | 8 | (7) | |
| Perry | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (8) | |
| Matheson | 5 | Final | |
| Hiebert | 6 | (8) | |
| Robinson | 4 | Final | |
| Hrynew | 3 | (8) | |
| MacTavish | 8 | Final | |
| Boutet | 5 | (8) | |
| Winters | 6 | Final | |
| Floyd | 4 | (8) |
| Lockhart | 5 | Final | |
| Snow | 6 | (8) | |
| Curtis | 7 | Final | |
| Bruce | 5 | (7) | |
| Sugden | 1 | Final | |
| MacDougall | 8 | (7) | |
| Perry | 2 | Final | |
| Tremblay | 6 | (8) | |
| Matheson | 5 | Final | |
| Hiebert | 6 | (8) | |
| Robinson | 4 | Final | |
| Hrynew | 3 | (8) | |
| MacTavish | 8 | Final | |
| Boutet | 5 | (8) | |
| Winters | 6 | Final | |
| Floyd | 4 | (8) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
February 27, 2026
Manitoba's Kate Cameron (Photo: Curling Canada) announced on Monday that the team will look different for the new Olympic quadrennial.
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
-
February 20, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












