Co-ops of Manitoba Junior Womens Provincial Championship
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Co-ops of Manitoba Junior Womens Provincial Championship
Feb 18 - 22, 2026
|
| Draw Feb 20 - 5:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Karys Buchalter Winnipeg, MB |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 3 | |||
| Bethany Allan Winnipeg, MB |
0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | X | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Karys Buchalter
| Games: | 0 |
| Record: | 0W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 0.00 |
| PA/G: | 0.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.00 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Bethany Allan
| Games: | 2 |
| Record: | 1W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.43 |
| PA/G: | 7.14 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 1.00 |
| Steal Efficiency: | 0.14 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Karys Buchalter
Bethany Allan
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026











