Chicoutimi Invitation
Curling Scores
Chicoutimi Invitation
Dec 11 - 14, 2025
|
| Draw Dec 12 - 8:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Mike Kennedy Saguenay, QC |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | |||
| Julien Tremblay Levis, QC |
![]() |
2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 6 | ||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Mike Kennedy
| Games: | 4 |
| Record: | 2W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.41 |
| PA/G: | 7.41 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Julien Tremblay
| Games: | 5 |
| Record: | 5W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 13.70 |
| PA/G: | 2.96 |
| Hammer Efficiency: | 0.75 |
| Steal Defense: | 0.10 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.59 |
Season Statistics
Mike Kennedy
| Games: | 32 |
| Record: | 19W - 13L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.51 |
| PA/G: | 6.47 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.66 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Julien Tremblay
| Games: | 44 |
| Record: | 31W - 13L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 9.08 |
| PA/G: | 5.96 |
| Hammer Efficiency: | 0.49 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.61 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Scoring Records - Season
Mike Kennedy
Julien Tremblay
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026

















