Lacombe U18 Women
Curling Scores
Lacombe U18 Women
Nov 28 - 30, 2025
|
| Draw Nov 29 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Emma Deschiffart Edmonton, AB |
0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 7 | X | 12 | ||||
| Brenna Guglielmin Calgary, AB |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Emma Deschiffart
| Games: | 4 |
| Record: | 3W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 11.60 |
| PA/G: | 4.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.13 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Brenna Guglielmin
| Games: | 3 |
| Record: | 1W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 4.00 |
| PA/G: | 12.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.00 |
| Steal Defense: | 0.46 |
| Force Efficiency: | 0.40 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Season Statistics
Emma Deschiffart
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.10 |
| PA/G: | 9.35 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Scoring Records - Season
Emma Deschiffart
Brenna Guglielmin
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












