Stu Sells Living Waters Collingwood Classic
Curling Scores
Stu Sells Living Waters Collingwood Classic
Nov 20 - 23, 2025
|
| Draw Nov 22 - 11:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Mark Kean Woodstock, ON |
![]() |
2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | X | 10 | |||
| Michael Fournier Toronto, ON |
0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 2 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Mark Kean
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 10.00 |
| PA/G: | 4.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.50 |
| Steal Defense: | 0.08 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.43 |
Michael Fournier
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.96 |
| PA/G: | 8.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.35 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.56 |
| Steal Efficiency: | 0.27 |
Season Statistics
Mark Kean
| Games: | 53 |
| Record: | 32W - 21L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.26 |
| PA/G: | 6.45 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.51 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Michael Fournier
| Games: | 43 |
| Record: | 24W - 19L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.90 |
| PA/G: | 7.71 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Scoring Records - Season
Mark Kean
Michael Fournier
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
March 31, 2026
Scotland's Team Whyte wasted no time in registering their fourth successive win at the LGT World Men’s Curling Championship as they defeated a dangerous Italy team 9-3 in the minimum six ends in Utah.
-
February 27, 2026
-
February 22, 2026
-
February 21, 2026
-
February 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















