Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Curling Scores
Chicago Mixed Doubles Dog Dare
Nov 6 - 9, 2025
|
| Draw Nov 6 - 9:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Bradshaw/Kizlyk Colorado Springs, CO |
![]() |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 10 | ||
| Stewart/Banh Chicago, IL |
0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
Event Statistics
Bradshaw/Kizlyk
| Games: | 5 |
| Record: | 3W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.74 |
| PA/G: | 8.46 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.32 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.45 |
Stewart/Banh
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.10 |
| PA/G: | 10.65 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.36 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Season Statistics
Bradshaw/Kizlyk
| Games: | 18 |
| Record: | 8W - 10L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.63 |
| PA/G: | 8.63 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.41 |
| Force Efficiency: | 0.49 |
| Steal Efficiency: | 0.38 |
Stewart/Banh
| Games: | 15 |
| Record: | 6W - 9L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.48 |
| PA/G: | 8.93 |
| Hammer Efficiency: | 0.30 |
| Steal Defense: | 0.43 |
| Force Efficiency: | 0.41 |
| Steal Efficiency: | 0.41 |
Scoring Records - Season
Bradshaw/Kizlyk
Stewart/Banh
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













