Independent North Grenville Women's Fall Classic
Curling Scores
Independent North Grenville Women's Fall Classic
Oct 30 - Nov 2, 2025
|
| Draw Oct 31 - 8:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Breanna Rozon , ON |
![]() |
2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 9 | ||
| Erin Morrissey Ottawa, ON |
0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | X | 6 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Breanna Rozon
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.66 |
| PA/G: | 7.07 |
| Hammer Efficiency: | 0.52 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Erin Morrissey
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.84 |
| PA/G: | 7.03 |
| Hammer Efficiency: | 0.35 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.64 |
| Steal Efficiency: | 0.20 |
Season Statistics
Breanna Rozon
| Games: | 40 |
| Record: | 18W - 22L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.16 |
| PA/G: | 7.09 |
| Hammer Efficiency: | 0.37 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.23 |
Erin Morrissey
| Games: | 11 |
| Record: | 5W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.51 |
| PA/G: | 6.78 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.24 |
| Force Efficiency: | 0.62 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Scoring Records - Season
Breanna Rozon
Erin Morrissey
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















