TBayTel Major League of Curling
Curling Scores
TBayTel Major League of Curling
Oct 15 - Feb 21, 2026
|
| Draw Jan 21 - 6:15 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Travis Belchior Thunder Bay, NO |
![]() |
0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | ||
| Claire Dubinsky Thunder Bay, NO |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Travis Belchior
| Games: | 16 |
| Record: | 5W - 11L |
| Extra Ends: | 1W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 5.89 |
| PA/G: | 7.77 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.42 |
| Steal Efficiency: | 0.26 |
Claire Dubinsky
| Games: | 16 |
| Record: | 1W - 15L |
| Extra Ends: | 1W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 2L |
| PF/G: | 4.53 |
| PA/G: | 10.94 |
| Hammer Efficiency: | 0.16 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.16 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Travis Belchior
Claire Dubinsky
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 3, 2026
OGDEN, Utah -- Team Matt Dunstone's road map is now clear and defined.
-
April 3, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026













