Stu Sells Toronto Tankard
Curling Scores
Stu Sells Toronto Tankard
Oct 1 - 6, 2025
|
| Draw Oct 4 - 11:15 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Daniel Hocevar Toronto, ON |
![]() |
2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||
| Tyler MacTavish Kitchener-Waterloo, ON |
0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | |||
Event Statistics
Daniel Hocevar
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.82 |
| PA/G: | 6.82 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.16 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.28 |
Tyler MacTavish
| Games: | 4 |
| Record: | 1W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.00 |
| PA/G: | 8.93 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.25 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Season Statistics
Daniel Hocevar
| Games: | 44 |
| Record: | 20W - 24L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.04 |
| PA/G: | 7.34 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Tyler MacTavish
| Games: | 21 |
| Record: | 10W - 11L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.16 |
| PA/G: | 7.87 |
| Hammer Efficiency: | 0.38 |
| Steal Defense: | 0.31 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Scoring Records - Season
Daniel Hocevar
Tyler MacTavish
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026















