New Holland Canadian U20 Junior Championships
Curling Scores
New Holland Canadian U20 Junior Championships
Mar 23 - 30, 2025
|
| Draw Mar 24 - 1:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Cassidy Dundas Winnipeg, MB |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 9 | ||
| Dominique Vivier Oakville, ON |
0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Cassidy Dundas
| Games: | 9 |
| Record: | 7W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.05 |
| PA/G: | 6.34 |
| Hammer Efficiency: | 0.40 |
| Steal Defense: | 0.18 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Dominique Vivier
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.08 |
| PA/G: | 5.75 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Season Statistics
Cassidy Dundas
| Games: | 26 |
| Record: | 13W - 13L |
| Extra Ends: | 1W - 1L |
| One-Point Games: | 1W - 1L |
| PF/G: | 6.70 |
| PA/G: | 8.10 |
| Hammer Efficiency: | 0.26 |
| Steal Defense: | 0.37 |
| Force Efficiency: | 0.51 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Dominique Vivier
| Games: | 14 |
| Record: | 1W - 13L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 5.87 |
| PA/G: | 9.21 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.38 |
| Force Efficiency: | 0.55 |
| Steal Efficiency: | 0.16 |
Scoring Records - Season
Cassidy Dundas
Dominique Vivier
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 4 -- Mon, Mar 24 -- 2:00pm AT | |||
| Richards | 7 | Final | |
| Fortin | 6 | (10) | |
| Carver | 1 | Final | |
| Toner | 7 | (8) | |
| Frlan | 7 | Final | |
| Hayward | 5 | (10) | |
| Hafeli | 15 | Final | |
| Galusha | 4 | (9) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Weissent | 10 | (8) | |
| Gionest | 10 | Final | |
| Blades | 5 | (8) | |
| Dundas | 9 | Final | |
| Vivier | 5 | (10) | |
| Forsythe | 10 | Final | |
| Beausoleil | 5 | (9) | |
| Richards | 7 | Final | |
| Fortin | 6 | (10) | |
| Carver | 1 | Final | |
| Toner | 7 | (8) | |
| Frlan | 7 | Final | |
| Hayward | 5 | (10) | |
| Hafeli | 15 | Final | |
| Galusha | 4 | (9) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Weissent | 10 | (8) | |
| Gionest | 10 | Final | |
| Blades | 5 | (8) | |
| Dundas | 9 | Final | |
| Vivier | 5 | (10) | |
| Forsythe | 10 | Final | |
| Beausoleil | 5 | (9) |
| Richards | 7 | Final | |
| Fortin | 6 | (10) | |
| Carver | 1 | Final | |
| Toner | 7 | (8) | |
| Frlan | 7 | Final | |
| Hayward | 5 | (10) | |
| Hafeli | 15 | Final | |
| Galusha | 4 | (9) | |
| Locke | 5 | Final | |
| Weissent | 10 | (8) | |
| Gionest | 10 | Final | |
| Blades | 5 | (8) | |
| Dundas | 9 | Final | |
| Vivier | 5 | (10) | |
| Forsythe | 10 | Final | |
| Beausoleil | 5 | (9) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














