New Holland Canadian U20 Junior Championships
Curling Scores
New Holland Canadian U20 Junior Championships
Mar 23 - 30, 2025
|
| Draw Mar 24 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Score | ||
| Simon Perry St. John's, NL |
![]() |
4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | 11 | ||
| Noah Garner Mississauga, ON |
0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 7 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Simon Perry
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.87 |
| PA/G: | 7.24 |
| Hammer Efficiency: | 0.47 |
| Steal Defense: | 0.25 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.30 |
Noah Garner
| Games: | 8 |
| Record: | 2W - 6L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.20 |
| PA/G: | 9.01 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.17 |
Season Statistics
Simon Perry
| Games: | 40 |
| Record: | 22W - 18L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.66 |
| PA/G: | 7.60 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.28 |
| Force Efficiency: | 0.47 |
| Steal Efficiency: | 0.35 |
Noah Garner
| Games: | 47 |
| Record: | 32W - 15L |
| Extra Ends: | 1W - 1L |
| One-Point Games: | 2W - 0L |
| PF/G: | 8.40 |
| PA/G: | 6.35 |
| Hammer Efficiency: | 0.43 |
| Steal Defense: | 0.23 |
| Force Efficiency: | 0.60 |
| Steal Efficiency: | 0.24 |
Scoring Records - Season
Simon Perry
Noah Garner
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 5 -- Mon, Mar 24 -- 7:00pm AT | |||
| Perry | 11 | Final | |
| Garner | 7 | (9) | |
| Hlushak | 11 | Final | |
| Freeman | 5 | (8) | |
| MacFadyen | 6 | Final | |
| Hrynew | 4 | (10) | |
| Rajala | 4 | Final | |
| Dalrymple | 7 | (9) | |
| Derksen | 9 | Final | |
| Winters | 6 | (10) | |
| Sugden | 3 | Final | |
| Atherton | 8 | (9) | |
| Parkinson | 4 | Final | |
| MacTavish | 12 | (8) | |
| Davies | 5 | Final | |
| Dalton | 12 | (9) | |
| Perry | 11 | Final | |
| Garner | 7 | (9) | |
| Hlushak | 11 | Final | |
| Freeman | 5 | (8) | |
| MacFadyen | 6 | Final | |
| Hrynew | 4 | (10) | |
| Rajala | 4 | Final | |
| Dalrymple | 7 | (9) | |
| Derksen | 9 | Final | |
| Winters | 6 | (10) | |
| Sugden | 3 | Final | |
| Atherton | 8 | (9) | |
| Parkinson | 4 | Final | |
| MacTavish | 12 | (8) | |
| Davies | 5 | Final | |
| Dalton | 12 | (9) |
| Perry | 11 | Final | |
| Garner | 7 | (9) | |
| Hlushak | 11 | Final | |
| Freeman | 5 | (8) | |
| MacFadyen | 6 | Final | |
| Hrynew | 4 | (10) | |
| Rajala | 4 | Final | |
| Dalrymple | 7 | (9) | |
| Derksen | 9 | Final | |
| Winters | 6 | (10) | |
| Sugden | 3 | Final | |
| Atherton | 8 | (9) | |
| Parkinson | 4 | Final | |
| MacTavish | 12 | (8) | |
| Davies | 5 | Final | |
| Dalton | 12 | (9) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 24, 2026
After emerging on the global stage at senior level last month, Katie McMillan is feeling all the more ready for the challenge as she and partner Angus Bryce prepare to represent Scotland at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva over the next week (April 25 - May 2).
-
April 23, 2026
-
April 21, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












