St. Paul Cashspiel
Curling Scores
St. Paul Cashspiel
Oct 18 - 20, 2024
|
| Draw Oct 18 - 10:00 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Sidney Schroeder Madison, WI |
![]() |
0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | X | 2 | |||
| Courtney Benson Duluth, MN |
0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | X | 8 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Sidney Schroeder
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.91 |
| PA/G: | 10.91 |
| Hammer Efficiency: | 0.31 |
| Steal Defense: | 0.47 |
| Force Efficiency: | 0.43 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Courtney Benson
| Games: | 7 |
| Record: | 6W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.24 |
| PA/G: | 4.12 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.19 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.46 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Sidney Schroeder
Courtney Benson
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















