GOLDLINE Victoria Mixed Doubles
Curling Scores
GOLDLINE Victoria Mixed Doubles
Oct 4 - 6, 2024
|
| Draw Oct 5 - 7:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Veronique Bouchard Saguenay, QC |
![]() |
3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | X | 8 | |||
| Erica Cull Montreal, QC |
0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 2 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Veronique Bouchard
| Games: | 5 |
| Record: | 4W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 9.74 |
| PA/G: | 5.79 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.75 |
| Steal Efficiency: | 0.58 |
Erica Cull
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 3.68 |
| PA/G: | 13.68 |
| Hammer Efficiency: | 0.10 |
| Steal Defense: | 0.50 |
| Force Efficiency: | 0.38 |
| Steal Efficiency: | 0.11 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Veronique Bouchard
Erica Cull
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














