Prague Ladies International
Curling Scores
Prague Ladies International
Sep 27 - 29, 2024
|
| Draw Sep 29 - 8:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Myla Plett Edmonton, AB |
![]() |
3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 10 | ||
| Zuzana Paulova Prague, CZE |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Myla Plett
| Games: | 7 |
| Record: | 5W - 2L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.88 |
| PA/G: | 6.73 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.29 |
Zuzana Paulova
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.74 |
| PA/G: | 7.74 |
| Hammer Efficiency: | 0.27 |
| Steal Defense: | 0.29 |
| Force Efficiency: | 0.41 |
| Steal Efficiency: | 0.32 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Myla Plett
Zuzana Paulova
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















