IG Wealth Management Freeman Group U20 Spiel
Curling Scores
IG Wealth Management Freeman Group U20 Spiel
Sep 20 - 22, 2024
|
| Draw Sep 21 - 3:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Laurel Davies , NS |
![]() |
0 | 0 | 0 | X | 0 | ||||||
| Rebecca Regan , NS |
4 | 3 | 2 | X | 9 | |||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Laurel Davies
| Games: | 5 |
| Record: | 2W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.19 |
| PA/G: | 12.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.29 |
| Steal Defense: | 0.44 |
| Force Efficiency: | 0.33 |
| Steal Efficiency: | 0.36 |
Rebecca Regan
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 14.06 |
| PA/G: | 3.13 |
| Hammer Efficiency: | 0.60 |
| Steal Defense: | 0.00 |
| Force Efficiency: | 0.57 |
| Steal Efficiency: | 0.55 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Laurel Davies
Rebecca Regan
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Draw: 6 -- Sat, Sep 21 -- 4:30pm AT | |||
| Forsythe | 5 | Final | |
| Weissent | 3 | (8) | |
| Davies | 0 | Final | |
| Regan | 9 | (3) | |
| Pembleton | 5 | Final | |
| Blades | 8 | (8) | |
| Mordeen | 3 | Final | |
| Botten | 5 | (7) | |
| Forsythe | 5 | Final | |
| Weissent | 3 | (8) | |
| Davies | 0 | Final | |
| Regan | 9 | (3) | |
| Pembleton | 5 | Final | |
| Blades | 8 | (8) | |
| Mordeen | 3 | Final | |
| Botten | 5 | (7) |
| Forsythe | 5 | Final | |
| Weissent | 3 | (8) | |
| Davies | 0 | Final | |
| Regan | 9 | (3) | |
| Pembleton | 5 | Final | |
| Blades | 8 | (8) | |
| Mordeen | 3 | Final | |
| Botten | 5 | (7) |
| <<< Previous | | | Next >>> |
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026












