Stu Sells Toronto Tankard
Curling Scores
Stu Sells Toronto Tankard
Oct 10 - 14, 2024
|
| Draw Oct 11 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Trevor Bonot Thunder Bay, NO |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||
| Jonathan Beuk Kingston, ON |
0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | |||
Event Statistics
Trevor Bonot
| Games: | 3 |
| Record: | 0W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.42 |
| PA/G: | 7.92 |
| Hammer Efficiency: | 0.36 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.30 |
| Steal Efficiency: | 0.00 |
Jonathan Beuk
| Games: | 7 |
| Record: | 4W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.73 |
| PA/G: | 6.55 |
| Hammer Efficiency: | 0.46 |
| Steal Defense: | 0.10 |
| Force Efficiency: | 0.44 |
| Steal Efficiency: | 0.08 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Trevor Bonot
Jonathan Beuk
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026



















