Mother Club Fall Curling Classic
Curling Scores
Mother Club Fall Curling Classic
Sep 19 - 22, 2024
|
| Draw Sep 19 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Miyu Ueno Karuizawa, JPN |
![]() |
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | X | 6 | |||
| Gabrielle Coleman Oakland, CA |
0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 1 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Miyu Ueno
| Games: | 7 |
| Record: | 7W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 8.94 |
| PA/G: | 3.40 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.82 |
| Steal Efficiency: | 0.52 |
Gabrielle Coleman
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 2L |
| PF/G: | 3.21 |
| PA/G: | 7.50 |
| Hammer Efficiency: | 0.07 |
| Steal Defense: | 0.53 |
| Force Efficiency: | 0.88 |
| Steal Efficiency: | 0.18 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Miyu Ueno
Gabrielle Coleman
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 1, 2026
OGDEN, Utah -- Canada's Team Matt Dunstone will take an abundance of satisfaction from their 90 minutes or so of work Tuesday night at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
-
March 22, 2026
-
March 14, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















