Stu Sells Oakville Tankard
Curling Scores
Stu Sells Oakville Tankard
Sep 6 - 9, 2024
|
| Draw Sep 6 - 6:45 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Xiao Ming Xu BEI JING, CHN |
![]() |
0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | ||
| Jordan Chandler Little Current, NO |
2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Xiao Ming Xu
| Games: | 8 |
| Record: | 5W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 7.37 |
| PA/G: | 8.25 |
| Hammer Efficiency: | 0.41 |
| Steal Defense: | 0.20 |
| Force Efficiency: | 0.52 |
| Steal Efficiency: | 0.22 |
Jordan Chandler
| Games: | 6 |
| Record: | 3W - 3L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 6.96 |
| PA/G: | 6.09 |
| Hammer Efficiency: | 0.24 |
| Steal Defense: | 0.15 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.31 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Xiao Ming Xu
Jordan Chandler
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















