Innisfail AJCT U15 Spiel
Curling Scores
Innisfail AJCT U15 Spiel
Dec 2 - 4, 2022
|
| Draw Dec 4 - 6:00 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Rhiley DeSchiffart Lacombe, AB |
![]() |
0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | |||||
| Julia Kennedy Edmonton, AB |
4 | 4 | 2 | 2 | X | 12 | ||||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Rhiley DeSchiffart
| Games: | 6 |
| Record: | 5W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.16 |
| PA/G: | 5.95 |
| Hammer Efficiency: | 0.42 |
| Steal Defense: | 0.33 |
| Force Efficiency: | 0.50 |
| Steal Efficiency: | 0.72 |
Julia Kennedy
| Games: | 6 |
| Record: | 6W - 0L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 16.32 |
| PA/G: | 4.21 |
| Hammer Efficiency: | 0.73 |
| Steal Defense: | 0.09 |
| Force Efficiency: | 0.73 |
| Steal Efficiency: | 0.59 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Rhiley DeSchiffart
Julia Kennedy
| Head To Head between Skips |
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026














