King Cash Spiel
Curling Scores
King Cash Spiel
Dec 3 - 5, 2021
|
| Draw Dec 4 - 9:30 pm | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Shawna Jensen New Westminster, BC |
![]() |
0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||
| Kristen Ryan , BC |
1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | |||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Shawna Jensen
| Games: | 4 |
| Record: | 0W - 4L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 5.67 |
| PA/G: | 10.00 |
| Hammer Efficiency: | 0.22 |
| Steal Defense: | 0.56 |
| Force Efficiency: | 0.67 |
| Steal Efficiency: | 0.25 |
Kristen Ryan
| Games: | 5 |
| Record: | 4W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 8.06 |
| PA/G: | 7.22 |
| Hammer Efficiency: | 0.33 |
| Steal Defense: | 0.22 |
| Force Efficiency: | 0.20 |
| Steal Efficiency: | 0.39 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Shawna Jensen
Kristen Ryan
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 2, 2026
OGDEN, Utah -- A playoff berth is in the bag, but Canada's Team Matt Dunstone has loftier goals to accomplish at the 2026 LGT World Men's Curling Championship.
-
March 31, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026


















