WCT Latvia International Challenger
Curling Scores
WCT Latvia International Challenger
Oct 21 - 24, 2021
|
| Draw Oct 23 - 7:30 am | HMR | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Score | ||
| Ansis Regza Riga, LAT |
0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 1 | |||||
| Cameron Bryce Stirling, SCO |
![]() |
1 | 2 | 2 | 0 | 3 | X | 8 | ||||
WHERE TO WATCH:
Event Statistics
Ansis Regza
| Games: | 6 |
| Record: | 1W - 5L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 1W - 0L |
| PF/G: | 5.90 |
| PA/G: | 11.79 |
| Hammer Efficiency: | 0.32 |
| Steal Defense: | 0.35 |
| Force Efficiency: | 0.27 |
| Steal Efficiency: | 0.21 |
Cameron Bryce
| Games: | 8 |
| Record: | 7W - 1L |
| Extra Ends: | 0W - 0L |
| One-Point Games: | 0W - 0L |
| PF/G: | 12.55 |
| PA/G: | 4.68 |
| Hammer Efficiency: | 0.45 |
| Steal Defense: | 0.21 |
| Force Efficiency: | 0.58 |
| Steal Efficiency: | 0.48 |
Season Statistics
Scoring Records - Season
Ansis Regza
Cameron Bryce
| Head To Head between Skips |
|
||||||||||||||||||||||||
Curling Scores
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Full Scoreboard | Play Fantasy Pick'em! | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Recent News
Recent
April 25, 2026
A five at the opening end of their first-ever match together in a major international competition sent Katie McMillan and Angus Bryce on their way to a dominant victory over the USA at the ACE & Company World Mixed Doubles Championships in Geneva.
-
April 23, 2026
Curling Videos
Recent
-
March 16, 2026
-
March 14, 2026
-
February 28, 2026
















